fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në Maqedoni do të jetë me mjegull dhe me diell.

Temperatura gjatë mëngjesit do të lëvizë nga -1 deri -7 gradë celsius ndërsa temperatura ditore nga gjashtë deri 12 gradë celsius.

Në Shkup moti do të jetv i njëjtë, me diell dhe me mjegull ku temperatura maksimale do të arrijë gjashtë gradë celsius.

Të dielën moti do të jetë me vranësira ndërsa në vendet malore do të ketë reshje të borës. Në fillim të javës pritet mot stabil me erë në drejtim veriperëndimor.

LEXO EDHE:

Bekteshi: Me pakon e katërt të masave përmes mbështetjes së drejtpërdrejtë financiare do t’i mbështesim qytetarët dhe sektorët më të prekur

BASHKE TV

Bekteshi: Kompania gjermane ‘Franc Kiel’ do të investoj 3,5 milion euro në fabrikën e re për prodhimin e ulëseve të trenave në zonën industriale në Tetovë

BASHKE TV

Ahmeti takoi ambasadorin e Kosovës Gjergj Dedaj

BASHKE TV

Moti sot në vendin tonë

BASHKE TV

Moti sot në vendin tonë

BASHKE TV

Publikohet marrëveshja politike dhe ekonomike e arritur në Shtëpinë e Bardhë

BASHKE TV
BASHKË.TV