fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot do të jetë me vranësira. Në pjesën perëndimore të vendit dhe vendet malore do të ketë kushte për reshje të borës.

Temperaturat e minimale do të lëvizin prej -6 deri më -1, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 3 deri më 7 gradë celsius.

LEXO EDHE:

Ali Ahmeti: Kosovë, gëzuar nga Abaz Gjuka

BASHKE TV

Kryetari Merko ndan 40 vendime pune për mësimdhënësit e shkollave fillore dhe të mesme

BASHKE TV

BDI: Nuk mbulohet dielli me shoshën e ASH, jeta cilësore, zhvillimi, puna, rinia dhe vetingu janë fokusi jonë

BASHKE TV

BDI në vijë me politikat amerikane dhe evropiane

BASHKE TV

Selami: U paguan subvencionet për blegtorët

BASHKE TV

Lideri Ahmeti takoi Shoqatën e afaristëve të Vizbegut

BASHKE TV
BASHKË.TV