fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira lokale.

Nga pjesa veriperëndimore do fryjë një erë e fortë.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -1 deri në 5 gradë, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 6 deri më 13 gradë celsius.

LEXO EDHE:

Hisen Xhemaili: Lëshohet në përdorim teleferiku në Kodrën e Diellit

BASHKE TV

BDI: Mundësi të barabarta, mbi 40 përqind gra në organet partiake dhe ato përfaqësuese

BASHKE TV

Në Çair po punohet, tribuna e re e stadionit të K.F.” Shkupi” , po merr pamje! 

BASHKE TV

BE diskuton metodologjinë e zgjerimit

BASHKE TV

Bekteshi: Sot lëshuam në përdorim teleferikun me gjashtë ulëse në Kodrën e Diellit

BASHKE TV

Në Kodrën e Diellit prej sot në përdorim teleferiku i ri me gjashtë ulëse

BASHKE TV
BASHKË.TV