fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira, i ftohtë dhe me reshje të shiut dhe borës në disa vende.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej -3 deri 4 gradë celcius, ndërsa ajo ditore do të jetë në interval prej 5 deri 10 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, pritet të vazhdojë moti i ftohtë dhe me reshje të shiut dhe borës.

LEXO EDHE:

Në Dibër zvogëlohet numri i personave të izoluar

BASHKE TV

Ministri Ademi: Arsimi online është zgjidhje sistematike dhe ka mekanizma për kontrollimin e shkollave

BASHKE TV

Bekim Jashari bën homazhe tek varrezat e dëshmorëve në Rezallë

BASHKE TV

Kosovë, 21 vjet nga masakra e Rrezallës

BASHKE TV

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

BASHKE TV

Reduktim drastik i ndotjes së ajrit në Europë

BASHKE TV
BASHKË.TV