fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshje të borës, sidomos në pjesën lindore. gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga drejtimi perëndimor,

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -1 deri 3 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 4 deri 7 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, moti pritet të jetë me vranësira, si dhe do të vazhdojnë reshjet e shiut dhe borës.

LEXO EDHE:

Në Dibër zvogëlohet numri i personave të izoluar

BASHKE TV

Ministri Ademi: Arsimi online është zgjidhje sistematike dhe ka mekanizma për kontrollimin e shkollave

BASHKE TV

Bekim Jashari bën homazhe tek varrezat e dëshmorëve në Rezallë

BASHKE TV

Kosovë, 21 vjet nga masakra e Rrezallës

BASHKE TV

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

BASHKE TV

Reduktim drastik i ndotjes së ajrit në Europë

BASHKE TV
BASHKË.TV