fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti në vend do të jetë me vranësira të ndryshueshme, kohë pas kohe me diell. Pasdite do të jetë jostabil me reshje lokale të rrëmbyeshme dhe paraqitje të bubullimave. Do të fryjë erë mesatare, herë-herë e përforcua nga drejtimi perëndimor dhe jugperëndimor.

Temperatura e mëngjesit do të sillet prej 4 deri në 12, ndërsa ajo e ditës prej 19 deri 24 gradë Celsius.

Në Shkup moti do të jetë i ngjashëm, me vranësira të ndryshueshme, pasdite jostabil me reshje lokale të rrëmbyeshme dhe bubullima. Do të fryjë erë lehtë deri mesatare nga drejtimi jugperëndimor.

LEXO EDHE:

Bekim Jashari selam opozitës shqiptare: Mos ma keqpërdorni emrin me të pavërteta! (FOTO)

BASHKE TV

Bushati: Shqiptarët gati ti drejtojnë institucionet e Maqedonisë së veriut

BASHKE TV

Ganiu: Krijojmë vende të reja për prakim me kapacitet prej 170 vendeve

BASHKE TV

Ganiu: Asfaltohen 3500m2 rrugë, në lagjen Saat Kullë

BASHKE TV

Shilegov dhe Dushko, nuk rrespektojnë heshtjen zgjedhore dhe bëjnë presion ( Foto)

BASHKE TV

EKSLUZIVE: Naser Ziberi nuk është pozitiv në COVID-19

BASHKE TV
BASHKË.TV