fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot do të jetë kryesisht me vranësira dhe me erë të fortë. Në orët e pasdites do të ketë reshje lokale të shiut.

Temperaturat maksimale ditore do të lëvizin nga 14 deri më 22 gradë celsius.

Nesër dhe të shtunën do të kemi mot të qëndrueshëm dhe të thatë pa reshje të shiut, të dielën pasdite do të ketë kushte për reshje lokale të shiut dhe kushte për stuhi./Bashke.tv

LEXO EDHE:

MMJPH: Të ruajmë biodiversitetin dhe ekosistemet natyrore në mënyrë që ata të na mbrojnë neve

BASHKE TV

Taravari e mbron Mickovskin

BASHKE TV

Maqedonasit lavdërojnë Taravarin pasi i ofendoi shqiptarët: ”Браво Таравари”

BASHKE TV

MBPEU: Bujqëve, të cilëve u është dhënë leje lëvizjeje me vulën “e përhershme” vazhdojnë të vlejnë edhe për këtë fundjavë të vazhduar karantine

BASHKE TV

BDI: Respektoni masat, shëndeti në rend të parë

BASHKE TV

BDI – Gostivar dënon ashpër shpifjet e Taravarit që ua bëri pronarëve të lokaleve dhe qytetarëve shqiptarë

BASHKE TV
BASHKË.TV