fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Moti sot në vendin tonë

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe me temperatura të larta. Do të mbizotërojë mot tepër i nxehtë gjatë gjithë ditës, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Temperaturat do të lëvizin nga 19 deri në 35 gradë Celsius. Rrezet UV do të jenë të larta kurse rekomandohet që mos të dilet jashtë pa nevojë në orët e mesditës.

Edhe në ditët në vazhdim do të ketë temperatura të njejta.

LEXO EDHE:

Bekteshi: Me pakon e katërt të masave përmes mbështetjes së drejtpërdrejtë financiare do t’i mbështesim qytetarët dhe sektorët më të prekur

BASHKE TV

Bekteshi: Kompania gjermane ‘Franc Kiel’ do të investoj 3,5 milion euro në fabrikën e re për prodhimin e ulëseve të trenave në zonën industriale në Tetovë

BASHKE TV

Ahmeti takoi ambasadorin e Kosovës Gjergj Dedaj

BASHKE TV

Moti sot në vendin tonë

BASHKE TV

Moti sot në vendin tonë

BASHKE TV

Publikohet marrëveshja politike dhe ekonomike e arritur në Shtëpinë e Bardhë

BASHKE TV
BASHKË.TV