fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Moti sot në vendin tonë

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Gjithashtu do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi verior.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 14 deri 20 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 28 deri 34 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë me diell dhe vranësira të pakta. Të shtunën pritet të fryjë erë e përforcuar nga drejtime të ndryshme.

LEXO EDHE:

Bekteshi: Me pakon e katërt të masave përmes mbështetjes së drejtpërdrejtë financiare do t’i mbështesim qytetarët dhe sektorët më të prekur

BASHKE TV

Bekteshi: Kompania gjermane ‘Franc Kiel’ do të investoj 3,5 milion euro në fabrikën e re për prodhimin e ulëseve të trenave në zonën industriale në Tetovë

BASHKE TV

Ahmeti takoi ambasadorin e Kosovës Gjergj Dedaj

BASHKE TV

Moti sot në vendin tonë

BASHKE TV

Moti sot në vendin tonë

BASHKE TV

Publikohet marrëveshja politike dhe ekonomike e arritur në Shtëpinë e Bardhë

BASHKE TV
BASHKË.TV