fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Moti sot në vendin tonë

Moti sot në vendin tonë do të jetë me diell. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 7 deri në 17, ndërsa maksimalja do të arrijë deri në 31 gradë.

Në Shkup do të mbajë mot i ngjashëm. Temperatura minimale do të ulet deri në 12 ndërsa maksimalja do të arrijë deri në 29 gradë.

LEXO EDHE:

Lidhja hekurudhore mes Maqedonisë së Veriut dhe Shqipërisë, prioritet i dy shteteve

BASHKE TV

Nis asfaltimi në Komunën e Dollnenit, Zhitoshë -Llazhan. Memeti premton edhe në komunat tjera shqiptare

BASHKE TV

Zyrtare, dhënja e lejes për përdorim të Teatrit Shqipëtar

BASHKE TV

Mexhiti: Dy deputetët e infektuar me COVID-19 do të ushtrojnë detyrën e tyre në mënyre onlinë

BASHKE TV

Sylejmani: 1 tetorin 1997 nuk duhet ta nderojnë vetëm ata që e organizuan dhe e udhëhoqën

BASHKE TV

Festim Halili paralajmëron ndërtimin e hekurudhës deri në Aeroportin e Shkupit

BASHKE TV
BASHKË.TV