fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Moti sot në vendin tonë

Moti sot në vendin tonë do të jetë me diell. Temperatura minimale do të lëviz prej 5 deri 18 gradë, ndërsa ajo maksimale do të arrijë deri 33 gradë Celsius.

Në Shkup do të mbajë mot i ngjashëm ndërsa temperatura e ditës do të arrij  deri 32 gradë Celsius.

LEXO EDHE:

Lidhja hekurudhore mes Maqedonisë së Veriut dhe Shqipërisë, prioritet i dy shteteve

BASHKE TV

Nis asfaltimi në Komunën e Dollnenit, Zhitoshë -Llazhan. Memeti premton edhe në komunat tjera shqiptare

BASHKE TV

Zyrtare, dhënja e lejes për përdorim të Teatrit Shqipëtar

BASHKE TV

Mexhiti: Dy deputetët e infektuar me COVID-19 do të ushtrojnë detyrën e tyre në mënyre onlinë

BASHKE TV

Sylejmani: 1 tetorin 1997 nuk duhet ta nderojnë vetëm ata që e organizuan dhe e udhëhoqën

BASHKE TV

Festim Halili paralajmëron ndërtimin e hekurudhës deri në Aeroportin e Shkupit

BASHKE TV
BASHKË.TV