fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Moti sot në vendin tonë!

Moti sot në vend do të jetë kryesisht me diell dhe me erë të përforcuar në drejtim verior.

Temperatura gjatë mëngjesit do të jetë pre tetë deri 18 gradë celsius ndërsa temperatura gjatë ditës do të arrijë prej 20 deri 33 gradë celsius.

Në Shkup moti do të jetë me diell dhe me erë të përforcuar në drejtim verior kurse temperatura maksimale do të arrijë deri 28 gradë celsius.

Deri të martën moti  do të jetë me diell me mëngjese të freskëta por me rritje të temperaturave gjatë ditës.

LEXO EDHE:

BDI Dega Çair unanimisht propozon Izet Mexhitin për bartës liste në zonën 1

BASHKE TV

Shkup, përfundoi konferenca shkencore për ditën e GJUHËS AMTARE

BASHKE TV

Ish-ushtarët me porosi për Selën: Mos e përmend UÇK-në (FOTO)

BASHKE TV

Ganiu: Gjithmonë në mbështetje të nxënësve dhe studentëve! 

BASHKE TV

Bekteshi: BDI në partneritet vetëm me qytetarët, e pa konkurrencë në spektrin politik shqiptar

BASHKE TV

E PABESUESHME: Në shtëpi ka 1271 telefona të markës “Nokia”, të gjithë funksionojnë (VIDEO)

BASHKE TV
BASHKË.TV