fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Moti sot në vendin tonë

Moti në vend do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe i ngrohtë me erë të lehtë deri mesatare perëndimore deri në veri-perëndimore.

Paradite do të ketë më shumë periudha me diell, ndërsa pasdite me kushte për paqëndrueshmëri afatshkurte me shi të rrëmbyeshëm, erë të fortë dhe bubullima, informojnë nga Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë nga 4 deri në 12, dhe e ditës nga 15 deri në 25 gradë.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë i ngjashëm me temperaturë të mëngjesit deri në 8 gradë, ndërsa ajo e ditës deri në 24 gradë

LEXO EDHE:

Bekim Jashari selam opozitës shqiptare: Mos ma keqpërdorni emrin me të pavërteta! (FOTO)

BASHKE TV

Bushati: Shqiptarët gati ti drejtojnë institucionet e Maqedonisë së veriut

BASHKE TV

Ganiu: Krijojmë vende të reja për prakim me kapacitet prej 170 vendeve

BASHKE TV

Ganiu: Asfaltohen 3500m2 rrugë, në lagjen Saat Kullë

BASHKE TV

Shilegov dhe Dushko, nuk rrespektojnë heshtjen zgjedhore dhe bëjnë presion ( Foto)

BASHKE TV

EKSLUZIVE: Naser Ziberi nuk është pozitiv në COVID-19

BASHKE TV
BASHKË.TV