fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Moti sot në vendin tonë

Moti sot në vendin tonë do të jetë me diell dhe vranësira mesatare lokale. Do të fryjë erë mesatare kryesisht nga drejtimi verior.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej nëntë deri në 15 gradë Celsius, ndërsa temperatura e ditës do të arrijë deri 24 gradë Celsius.

Në Shkup do të mbajë mot i ngjashëm. Temperatura minimale do të arrijë deri 12 gradë, ndërsa ajo maksimalja do të arrijë deri në 23 gradë.

LEXO EDHE:

MMJPH: Të ruajmë biodiversitetin dhe ekosistemet natyrore në mënyrë që ata të na mbrojnë neve

BASHKE TV

Taravari e mbron Mickovskin

BASHKE TV

Maqedonasit lavdërojnë Taravarin pasi i ofendoi shqiptarët: ”Браво Таравари”

BASHKE TV

MBPEU: Bujqëve, të cilëve u është dhënë leje lëvizjeje me vulën “e përhershme” vazhdojnë të vlejnë edhe për këtë fundjavë të vazhduar karantine

BASHKE TV

BDI: Respektoni masat, shëndeti në rend të parë

BASHKE TV

BDI – Gostivar dënon ashpër shpifjet e Taravarit që ua bëri pronarëve të lokaleve dhe qytetarëve shqiptarë

BASHKE TV
BASHKË.TV