fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Moti sot në vendin tonë

Moti sot në Maqedoni të Veriut do të jetë me diell dhe me vranësira lokale.

Temperatura gjatë mëngjesit do të sillet prej 4 deri 12 gradë celsius, ndërsa temperatura ditore prej 19 deri në 25 gradë celsius.

Në Shkup moti do të jetë i ngjashëm, me diell dhe me vranësira lokale ku temperatura maksimale do të arrijë deri në 23 gradë celsius.

Gjatë ditëve në vijim do tv fryjë erë mesatare, herë pas here e përfocuar nga drejtimi verior.

LEXO EDHE:

MMJPH: Të ruajmë biodiversitetin dhe ekosistemet natyrore në mënyrë që ata të na mbrojnë neve

BASHKE TV

Taravari e mbron Mickovskin

BASHKE TV

Maqedonasit lavdërojnë Taravarin pasi i ofendoi shqiptarët: ”Браво Таравари”

BASHKE TV

MBPEU: Bujqëve, të cilëve u është dhënë leje lëvizjeje me vulën “e përhershme” vazhdojnë të vlejnë edhe për këtë fundjavë të vazhduar karantine

BASHKE TV

BDI: Respektoni masat, shëndeti në rend të parë

BASHKE TV

BDI – Gostivar dënon ashpër shpifjet e Taravarit që ua bëri pronarëve të lokaleve dhe qytetarëve shqiptarë

BASHKE TV
BASHKË.TV