fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Moti sot në vendin tonë

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i nxehtë. Në disa vende do të ketë vranësira mesatare, si dhe do të fryjë erë e lehtë veriperëndimore.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 13 deri 21 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 30 deri 38 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë me diell, ndërsa gjatë fundjavës meteorologët parashohin reshje lokale të shiut dhe ulje të temperaturave.

LEXO EDHE:

Tre hapa që duhet t’i ndiqni në vendvotim që mos rrezikoheni nga COVID-19 gjatë ditës së zgjedhjeve në Maqedoninë e Veriut

BASHKE TV

Moti sot në vendin tonë

BASHKE TV

Këto gjëra nuk duhet t’i bëni në vendvotim gjatë ditës së zgjedhjeve në Maqedoninë e Veriut

BASHKE TV

Bekim Jashari selam opozitës shqiptare: Mos ma keqpërdorni emrin me të pavërteta! (FOTO)

BASHKE TV

Bushati: Shqiptarët gati ti drejtojnë institucionet e Maqedonisë së veriut

BASHKE TV

Ganiu: Krijojmë vende të reja për prakim me kapacitet prej 170 vendeve

BASHKE TV
BASHKË.TV