fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Moti sot në vendin tonë

Moti sot në vendin tonë do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare, pasdite me paraqitje lokale të shiut të rrëmbyeshëm afatshkurtër. Temperatura minimale do të jetë në intervalin 9 deri në 18, ndërsa maksimalja do të arrijë nga 26 deri në 32 gradë. UV = 8.

Në Shkup do të mbajë mot i ngjashëm. Temperatura minimale do të ulet deri në 16, ndërsa maksimalja do të arrijë në 30 gradë.

LEXO EDHE:

Demokratizimi VS Nacionalizmi: Çfarë humb dhe çfarë fiton Shkupi nga një “Kryeministër shqiptar”

BASHKE TV

Champions dhe Europa League “flasin shqip”, Drita e Xhaka në fush

BASHKE TV

BE-ja miratoi Memorandumin për Mirëkuptim, 160 milion euro për Maqedoninë e Veriut

BASHKE TV

Apple i kërkon aplikacionit me receta gatimi të heqë dardhën nga logoja

BASHKE TV

Moti sot në vendin tonë

BASHKE TV

Takohet sërish Ahmeti dhe Zaev, Ahmeti: Do të krijohet shumica (VIDEO)

BASHKE TV
BASHKË.TV