fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Moti sot në vendin tonë

Moti sot do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe në disa vende me reshje të shiut dhe erë të përforcuar.

Temperatura gjatë mëngjesit do të lëvizë prej 14 deri 21 gradë celsius, ndërsa temperatura ditore prej 29 deri 34 gradë celsius.

Në Shkup moti do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare. Gjatë pasdites do të ketë kushte për reshje të shiut si dhe përforcim të ajrit. Temperatura gjatë mëngjesit do të jetë 18, ndërsa temperatura gjatë ditës do të arrijë deri 30 gradë celsius.

LEXO EDHE:

Demokratizimi VS Nacionalizmi: Çfarë humb dhe çfarë fiton Shkupi nga një “Kryeministër shqiptar”

BASHKE TV

Champions dhe Europa League “flasin shqip”, Drita e Xhaka në fush

BASHKE TV

BE-ja miratoi Memorandumin për Mirëkuptim, 160 milion euro për Maqedoninë e Veriut

BASHKE TV

Apple i kërkon aplikacionit me receta gatimi të heqë dardhën nga logoja

BASHKE TV

Moti sot në vendin tonë

BASHKE TV

Takohet sërish Ahmeti dhe Zaev, Ahmeti: Do të krijohet shumica (VIDEO)

BASHKE TV
BASHKË.TV