fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Moti sot në vendin tonë

Moti do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla deri në mesatare lokale. Do të fryjë erë mesatare, e përforcuar nga drejtimi verilindor. UV indeksi do të jetë 8.

Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 13 deri në 22 gradë, ndërsa ajo e ditës prej 26 deri në 36 gradë Celsius.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë me diell me vranësira të vogla. Temperatura e mëngjesit do të arrijë deri në 19 gradë, ndërsa ajo e ditës deri në 33 gradë.

LEXO EDHE:

Demokratizimi VS Nacionalizmi: Çfarë humb dhe çfarë fiton Shkupi nga një “Kryeministër shqiptar”

BASHKE TV

Champions dhe Europa League “flasin shqip”, Drita e Xhaka në fush

BASHKE TV

BE-ja miratoi Memorandumin për Mirëkuptim, 160 milion euro për Maqedoninë e Veriut

BASHKE TV

Apple i kërkon aplikacionit me receta gatimi të heqë dardhën nga logoja

BASHKE TV

Moti sot në vendin tonë

BASHKE TV

Takohet sërish Ahmeti dhe Zaev, Ahmeti: Do të krijohet shumica (VIDEO)

BASHKE TV
BASHKË.TV