fbpx
Bashke.tv
LAJME

Muça: Ne kemi ardhmëri!

Drejtori i Ndërmarjes Publike Parqe dhe gjelbërim të qytetit të Shkupit z. Adrijan Muça takon ardhmërinë e vendit, mes tjerash Ai shprehet në fqen zyrtare në rrjetin social facebook!

“Sot është DITA E LIBRIT 📖 dhe unë dua ti kujtoj këta fëmijë që më premtuan se do lexojn dhe mësojn edhe më shumë që kur te rriten të bëhen 👨‍⚕ mjekë, 👩‍🏫 mësuese, kryetar komune dhe pilot. Ne kemi ardhmëri!”- thotë Muça

Për më tepër ndiq linkkun:

Sot është DITA E LIBRIT 📖 dhe unë dua ti kujtoj këta fëmijë që më premtuan se do lexojn dhe mësojn edhe më shumë që kur…

Publiée par Ardijan Muça – Faqja zyrtare sur Mardi 23 avril 2019

LEXO EDHE:

Izet Mexhiti: Prej sot rruga Jadranska Magistralla e njohur edhe si Kaçaniçki Pat, riemërtohet në rruga Hasan Prishtina!

BASHKE TV

Pyetje deputetësh/ Mexhiti: Ja 3 pyetjet e mia që ia parashtrova ekzekutivit të BDI-së

BASHKE TV

Bekim Rexhepi: Përfundoi ekspropriimi i pronave në autostradën Shkup-Bllacë

BASHKE TV

ALI AHMETI DHE HYDAJET HYSENI DY SEKRETARËT ORGANIZATIV MË TË MËDHENJ TË LËVIZJES

BASHKE TV

ALI AHMETI DOCTOR HONORIS CAUSA I UNIVERSITETIT TË TETOVËS

BASHKE TV

ALI AHMETI FIGURË UNIKALE E KOMBIT

BASHKE TV
BASHKË.TV