fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Muça: Nga sot në parkun Gazi Babë kemi komplet tabela të reja informative dygjuhëshe, me dizajn të ri 

Shkup, 19 maj 2020 – “Nga sot në parkun Gazi Babë kemi komplet tabela të reja informative dygjuhëshe, me dizajn të ri” – thotë Muça

Për më shumë ndiq linkun:

Nga sot në parkun Gazi Babë kemi komplet tabela të reja informative dygjuhëshe, me dizajn të ri 😉*Од денес во парк шума Гази Баба имаме комплетно нови двојазични информативни табли, со нов дизајн 😉

Publiée par Ardijan Muça – Faqja zyrtare sur Mardi 19 mai 2020

LEXO EDHE:

MMJPH: Të ruajmë biodiversitetin dhe ekosistemet natyrore në mënyrë që ata të na mbrojnë neve

BASHKE TV

Taravari e mbron Mickovskin

BASHKE TV

Maqedonasit lavdërojnë Taravarin pasi i ofendoi shqiptarët: ”Браво Таравари”

BASHKE TV

MBPEU: Bujqëve, të cilëve u është dhënë leje lëvizjeje me vulën “e përhershme” vazhdojnë të vlejnë edhe për këtë fundjavë të vazhduar karantine

BASHKE TV

BDI: Respektoni masat, shëndeti në rend të parë

BASHKE TV

BDI – Gostivar dënon ashpër shpifjet e Taravarit që ua bëri pronarëve të lokaleve dhe qytetarëve shqiptarë

BASHKE TV
BASHKË.TV