fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Naser Zyberi dhe Arbër Ademi, takim me mësuesit në Çair

Sot në ora 12:30 Kandidati për kryeministër të parë shqiptar Naser Ziberi dhe bartesi i listës së Zones 2, Arber Ademi, do të kenë takim me mësuesit në oborrin e shkollës Hasan Prishtina në Çair, në afërsi të selisë së BDI, pas çka do të vijojnë deklarata për mediat.

LEXO EDHE:

Tre hapa që duhet t’i ndiqni në vendvotim që mos rrezikoheni nga COVID-19 gjatë ditës së zgjedhjeve në Maqedoninë e Veriut

BASHKE TV

Moti sot në vendin tonë

BASHKE TV

Këto gjëra nuk duhet t’i bëni në vendvotim gjatë ditës së zgjedhjeve në Maqedoninë e Veriut

BASHKE TV

Bekim Jashari selam opozitës shqiptare: Mos ma keqpërdorni emrin me të pavërteta! (FOTO)

BASHKE TV

Bushati: Shqiptarët gati ti drejtojnë institucionet e Maqedonisë së veriut

BASHKE TV

Ganiu: Krijojmë vende të reja për prakim me kapacitet prej 170 vendeve

BASHKE TV
BASHKË.TV