fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Në kuadër të javës botërore të fëmijëve, Kryetari Merko mirëpret fëmijët dhe pjesë të stafit të çerdhes “Dielli”

“Java botërore e fëmijëve. Në kuadër të javës botërore të fëmijëve , sot pjesë e fëmijëtve dhe stafit të çerdhes “Dielli” vizituan Komunën e Strugës dhe realizuan takim me Kryetarin Ramis Merko.

Fëmijët kishin përgatitur letra në shishe ku kishin shkruar të drejtat e fëmijëvetë të cilat ua ndanë punëtorëve të administratës komunale dhe kryetarit Merko.

Kryetari Merko i priti me shumë kënaqësi si dhuratat ashtu edhe këngët e vogëlushëve dhe uroi që të jenë të dëgjueshëm dhe shembullor dhe të ndërtojnë një të ardhme më të mirë.” – zyra për marrëdhënie me publikun,
Komuna e Strugës

Për më shumë ndiq linkun:

Java botërore e fëmijëveNë kuadër të javës botërore të fëmijëve , sot pjesë e fëmijëtve dhe stafit të çerdhes…

Publiée par Komuna e Strugës / Општина Струга / Municipality of Struga sur Mercredi 9 octobre 2019

LEXO EDHE:

Xhaferi porositë liderët politik: Gjeni konsensus për datën e zgjedhjeve!

BASHKE TV

ASH -AAA nuk i përfillin tetovarët, ndërsa kërkojnë vota në Tetovë

BASHKE TV

Blerim Bexheti: Të bëhen mbi 700 teste në ditë, apelojmë për kujdes nga qytetarët

BASHKE TV

Miratohet Protokolli për regjistrim në shkolla

BASHKE TV

Qytetarët edhe nesër kanë afat të konfirmojnë ose korrigjojnë paraqitjen vjetore të tatimit

BASHKE TV

Selami: Rruga Llojan-Tabanoc po bëhet realitet! Punimet vazhdojnë me dinamikë të duhur

BASHKE TV
BASHKË.TV