fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Neymar thyen heshtjen me një mesazh enigmatik

Sidoqoftë, edhe brenda klubit e pranojnë që braziliani nuk po mendon të qëndrojë më aty.

Por, ditën e sotme, për herë të parë, vetë sulmuesi ka lënë një mesazh enigmatik.

Aty nuk shpreh dëshirën për t’u larguar, por interpretimet mund të jenë nga më të ndryshmet.

27-vjeçari ka postuar në “Instagram”, një foto të Bob Marleyt, ku shkruan një shprehje të thënë prej tij: “Problemi është se, kur ti je i sinqertë, ata të urrejnë, dhe kur gënjen, ata të duan”.

Image

Kjo shprehje e Neymarit, ndoshta mund të lidhet me fyerjet që ka marrë nga tifozët e PSG-së apo qoftë edhe të Barcelonës.

LEXO EDHE:

Lëvizja BESA në 2018: Asnjëherë koalicion me LSDM (Video)

BASHKE TV

Ministri Ademi nënshkroi Marrëveshjen për bashkëpunim ndërkombëtar me Organizatën Evropiane për Hulumtime Bërthamore (CERN)

BASHKE TV

BDI – dega Saraj, Blerim Bexheti zgjidhet kryetar shtabi

BASHKE TV

KU JETON ALI AHMETI

BASHKE TV

Tani më dhe Drejtoria për siguri të informatave të klasifikuara frymon shqip

BASHKE TV

BDI nuk do ta lejon Selën dhe Gashin që t’i detyrojnë shqiptarët t’ju dërgojnë byrek maqedonasve

BASHKE TV
BASHKË.TV