fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Nuhiu: 130 policë të rinjë shqiptarë do t’i bashkangjiten Ministrisë së Brendshme

25 mars 2020 – “Edhe 130 policë të rinjë shqiptarë do t’i bashkangjiten Ministrisë së Brendshme për sigurinë dhe rendin publik në vend, integritetin, shëndetin dhe jetën e qytetarëve!
Kolegëve Ju urojmë suksese në punë!” – thotë Nuhiu

Për më shumë ndiq linkun:

Edhe 130 policë të rinjë shqiptarë do t'i bashkangjiten Ministrisë së Brendshme për sigurinë dhe rendin publik në vend, integritetin, shëndetin dhe jetën e qytetarëve!Kolegëve Ju urojmë suksese në punë!

Publiée par Agim Nuhiu sur Mercredi 25 mars 2020

LEXO EDHE:

Në Dibër zvogëlohet numri i personave të izoluar

BASHKE TV

Ministri Ademi: Arsimi online është zgjidhje sistematike dhe ka mekanizma për kontrollimin e shkollave

BASHKE TV

Bekim Jashari bën homazhe tek varrezat e dëshmorëve në Rezallë

BASHKE TV

Kosovë, 21 vjet nga masakra e Rrezallës

BASHKE TV

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

BASHKE TV

Reduktim drastik i ndotjes së ajrit në Europë

BASHKE TV
BASHKË.TV