fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Ganiu: Komuna e Çairit do të ndërmerr masat e nevojshme për rregullimin e urës në afërsi të Sh.F “Kongresi i Manastirit”

“Komuna e Çairit do të ndërmerr masat e nevojshme për rregullimin e urës në afërsi të Shkollës Fillore “Kongresi i Manastirit” me mbulimin e pjesëve anësore të saj.

Arsyeja që imponon nevojën e intervenimit është mbrojtja e pjesëmarrësve në komunikacion nga hudhja e objekteve të forta nga ura dhe siguria e fëmijëve që për çdo ditë qarkullojnë në këtë urë.” – thotë Ganiu

Për më shumë ndiq linkun:

Komuna e Çairit do të ndërmerr masat e nevojshme për rregullimin e urës në afërsi të Shkollës Fillore "Kongresi i…

Publiée par Visar Ganiu – Faqja zyrtare sur Mercredi 30 octobre 2019

LEXO EDHE:

Izet Mexhiti: 10 vite nga fitorja e madhe kur Kërçova me votën e popullit përfundimisht u bë shqiptare

BASHKE TV

Izet Mexhiti: Tubimi i së hënës, tubim i “artanistëve”

BASHKE TV

MEXHITI NGA TETOVA: POROSIS TALAT XHAFERIN, FATMIR BESIMIN DHE ARTAN GRUBIN, LARG DUART NGA KAZINOTË, MOS E BËNI BDI-NË ME NJOLLË

BASHKE TV

Mexhiti: Duam BDI të forcohet dhe të kthehet te baza, të kthehet te origjina, te qytetari, pa ministrat oportunistë të kryesuar nga Artan Grubi

BASHKE TV

Izet Mexhiti: Në Studeniçan po bashkohet POPULLI!

BASHKE TV

“Tërmet” në Saraj: Mbi 2 mijë pjesmarrës në tubimin e Grupit të Zjarrit

BASHKE TV
BASHKË.TV