fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Nura priti në takim kampionët e boksit

Zv drejtori i agjencionit per rini dhe sport Izmit Nura sot bëri një pritje klubit ton te boksit Çair me disa bokser bashke me kapitenin e klubit ton Jasin Lama dhe na uroje per suksesin e klubit kampion ne ligen e pare të boksit ne Maqedoni urimi i veqant shkon per treneret e klubit te boksit dhe kryetarit te klubit per punen e tyre te palodhshme, transmeton Bashke.tv.

“Në emerin tim dhe te klubit te boksit Çair faliminderoj zv drejtorin Izmit Nura per perkrahjen dhe bashkpunimin qe na jepë ne këte institutcionin që ai drejton agjencionin per rini dhe sport. Faliminderoj treneret e klubit te boksit Çair per punen e tyre te palodhshme qe e bejne ne palester dhe per suksesin e aritur Skender Jahiu, Isamedin Abduli, Xhafer Muhaxheri” – shprehet Faton Salihu.

Nura priti në takim kampionët e boksit

 

LEXO EDHE:

BDI Dega Çair unanimisht propozon Izet Mexhitin për bartës liste në zonën 1

BASHKE TV

Shkup, përfundoi konferenca shkencore për ditën e GJUHËS AMTARE

BASHKE TV

Ish-ushtarët me porosi për Selën: Mos e përmend UÇK-në (FOTO)

BASHKE TV

Ganiu: Gjithmonë në mbështetje të nxënësve dhe studentëve! 

BASHKE TV

Bekteshi: BDI në partneritet vetëm me qytetarët, e pa konkurrencë në spektrin politik shqiptar

BASHKE TV

E PABESUESHME: Në shtëpi ka 1271 telefona të markës “Nokia”, të gjithë funksionojnë (VIDEO)

BASHKE TV
BASHKË.TV