fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Për Sarajin që duam: Blerim Bexheti publikon video nga ndriçimi në Matkë dhe Arnaqi (VIDEO)

“Të nderuar, më posht kemi dy video të inçizuara me dron në Matkë të epërme dhe Arnaqi të poshtme të ndriçimit publik, projekt i realizuar nga Komuna e Sarajit. Ku në vazhdim ngelet të përfundojmë edhe me fshatrat e tjerë me projektin e ndriçimit publik.” – thotë Bexheti

Për më shumë ndiq linkun:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=154222405910801&id=100039691275647

LEXO EDHE:

Bekteshi: Me pakon e katërt të masave përmes mbështetjes së drejtpërdrejtë financiare do t’i mbështesim qytetarët dhe sektorët më të prekur

BASHKE TV

Bekteshi: Kompania gjermane ‘Franc Kiel’ do të investoj 3,5 milion euro në fabrikën e re për prodhimin e ulëseve të trenave në zonën industriale në Tetovë

BASHKE TV

Ahmeti takoi ambasadorin e Kosovës Gjergj Dedaj

BASHKE TV

Moti sot në vendin tonë

BASHKE TV

Moti sot në vendin tonë

BASHKE TV

Publikohet marrëveshja politike dhe ekonomike e arritur në Shtëpinë e Bardhë

BASHKE TV
BASHKË.TV