fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

PSG ka gati 80 milionë euro për Dybalen

PSG është duke shfaqur një interesim të madh për sulmuesin e Juventusit, Paulo Dybala.

Gjiganti italian nuk është i kënaqur me argjentinasin dhe është munduar ta shes gjatë tërë verës.

Argjentinasi ka qenë i lidhur me një kalim në Premier Ligë te Manchester United ose Tottenham, mirëpo një gjë e tillë dështoj.

Agjenti i Dybalës, Jorge Antun do të takohet me drejtorin sportiv te PSG-së, Leonardo, në ditët e ardhshme për të bërë ndonjë marrëveshje.

Mediat italiane thonë se gjiganti francez është i gatshëm të paguaj 80 milionë euro, mirëpo “Zonja e Vjetër”, nuk do ta shesë nëse nuk paguhen 100 milionë euro.

LEXO EDHE:

Varheji: BE-ja përgatit plan ekonomik për zhvillim të Ballkanit Perëndimor

BASHKE TV

Ganiu: Aksioni i dezinfektimit përfshiu 162 ndërtesa kolektive në territorin e Komunës së Çairit

BASHKE TV

Ministri Bekteshi: Do të shfuqizohet ndalesa për eksportin e miellit në shtetet fqinje

BASHKE TV

Sasoli: BE kërkon të përfshihen vendet e Ballkanit në luftën kundër COVID-19

BASHKE TV

YouTube po punon në rivalin e TikTok të quajtur Shorts

BASHKE TV

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

BASHKE TV
BASHKË.TV