fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Qeveria nuk ka diskutuar ende për orë policore, propozimi është i LSDM-së

Në vigjilie të festës së Bajramit dhe Qirilit dhe Metodit po diskutohet për orën policore e cila është propozuar që të fillojë nga dita e shtunë në orën 19 deri të martën ora pesë informon TetovaSot .Mirëpo propozimi i Komisionit për Sëmundje Infektive deri tek qeveria që gjatë vikendit të zgjatur ora policore të nis nga ora 19:00 ditën e shtunë deri në ora 05:00 ditën e martë, del të jetë një propozim i LSDM-së.


Ky propozim është përcaktuar në seancën e sotme të Komisionit për Sëmundje Infektive, për të cilin vendimi përfundimtar duhet të merret nga Qeveria.ts

LEXO EDHE:

MMJPH: Të ruajmë biodiversitetin dhe ekosistemet natyrore në mënyrë që ata të na mbrojnë neve

BASHKE TV

Taravari e mbron Mickovskin

BASHKE TV

Maqedonasit lavdërojnë Taravarin pasi i ofendoi shqiptarët: ”Браво Таравари”

BASHKE TV

MBPEU: Bujqëve, të cilëve u është dhënë leje lëvizjeje me vulën “e përhershme” vazhdojnë të vlejnë edhe për këtë fundjavë të vazhduar karantine

BASHKE TV

BDI: Respektoni masat, shëndeti në rend të parë

BASHKE TV

BDI – Gostivar dënon ashpër shpifjet e Taravarit që ua bëri pronarëve të lokaleve dhe qytetarëve shqiptarë

BASHKE TV
BASHKË.TV