fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Qytetarët faleminderues ndaj iniciativës të Kryetarit Merko

Strugë, 3 prill 2020 – “Sot filloi aksioni për shpërndarjen e pakove ushqimore deri tek familjet nevojtare, pas inicativës të marrë nga Kryetari i Komunës së Strugës, dje gjatë takimit me Këshillin Koordinues, e cila iniciativë la qytetarët të kënaqur dhe faleminderues.

Pakot ushqimore u dërguan deri tek çdo familje në shtëpi dhe për këtë u kujdes vetë drejtori i NP Ujësjellës dhe Kanalazime z. Jeton Shaqiri bashkë me disa përfaqësues të tjerë të Komunës së Strugës.

Aksioni do të vazhdoj edhe në ditët në vazhdim. Bashkohu edhe ti. Për Strugën që duam.” – zyra për marrëdhënie me publikun, Komuna e Strugës

Për më shumë ndiq linkun:

Qytetarët faleminderues ndaj iniciativës të Kryetarit MerkoSot filloi aksioni për shpërndarjen e pakove ushqimore deri…

Publiée par Komuna e Strugës / Општина Струга / Municipality of Struga sur Vendredi 3 avril 2020

LEXO EDHE:

Xhaferi porositë liderët politik: Gjeni konsensus për datën e zgjedhjeve!

BASHKE TV

ASH -AAA nuk i përfillin tetovarët, ndërsa kërkojnë vota në Tetovë

BASHKE TV

Blerim Bexheti: Të bëhen mbi 700 teste në ditë, apelojmë për kujdes nga qytetarët

BASHKE TV

Miratohet Protokolli për regjistrim në shkolla

BASHKE TV

Qytetarët edhe nesër kanë afat të konfirmojnë ose korrigjojnë paraqitjen vjetore të tatimit

BASHKE TV

Selami: Rruga Llojan-Tabanoc po bëhet realitet! Punimet vazhdojnë me dinamikë të duhur

BASHKE TV
BASHKË.TV