fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Qytetari denoncon: Më kërcënoi me jetë drejtori i Taravarit

Përmes një postimi në Fejsbuk, banori i Gostivarit Deso Mateski ka njoftuar që drejtori i NP Komunalec Isak Lazami e ka kërrcënuar me jetë.

Mateski ka njoftuar që rastin e ka denoncuar në Polici. Postimin e ka shpërndarë në grupin në Facebook kundër deponisë Rusino.

LEXO EDHE:

Demokratizimi VS Nacionalizmi: Çfarë humb dhe çfarë fiton Shkupi nga një “Kryeministër shqiptar”

BASHKE TV

Champions dhe Europa League “flasin shqip”, Drita e Xhaka në fush

BASHKE TV

BE-ja miratoi Memorandumin për Mirëkuptim, 160 milion euro për Maqedoninë e Veriut

BASHKE TV

Apple i kërkon aplikacionit me receta gatimi të heqë dardhën nga logoja

BASHKE TV

Moti sot në vendin tonë

BASHKE TV

Takohet sërish Ahmeti dhe Zaev, Ahmeti: Do të krijohet shumica (VIDEO)

BASHKE TV
BASHKË.TV