fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Ramush Haradinaj, viziton Çarshinë e Vjetër të Shkupit

Shkup, 23 shkurt 2020 – “Sot, kisha kënaqësinë të pres për vizitë, ish Kryeministrin e Kosovës, njëherit dhe mikun tim z.Ramush Haradinaj. Në një takim krejt joformal dhe miqësorë, me të cilin vizituam Çarshinë e Vjetër të Shkupit, si një ndër pjesët më tradicionale dhe vendin i cili reflekton pasurinë tonë kulturore e turistike.
Vizituam bashkë edhe Sheshin Skëndërbeu, qëndruam për ca momente para MOZAIKUT, në të cilin i gjejmë të gravuara personalitetet më të shquara të kombit.

Në mesin e tyre edhe komandant Luan Haradinaj. Me emocion dhe krenari, si sot qëndrojmë gjithmonë të përulur para veprës së tyre të madhe kombëtare!” – thotë Ganiu

Për më shumë ndiq linkun:

Ramush Haradinaj, viziton Çarshinë e Vjetër të ShkupitSot, kisha kënaqësinë të pres për vizitë, ish Kryeministrin e…

Publiée par Visar Ganiu – Faqja zyrtare sur Dimanche 23 février 2020

LEXO EDHE:

Qytetarët faleminderues ndaj iniciativës të Kryetarit Merko

BASHKE TV

BE me ndihmë prej katër milion euro për nevoja urgjente mjekësore

BASHKE TV

Ronaldo dhe Messi do të luajnë në një skuadër sezonin e ardhshëm

BASHKE TV

Ganiu: Nënshkruam kontratën për ndërtimin e objektit të ri “Bambi” të kopshtit për fëmijë “Fidani”

BASHKE TV

Varheji: BE-ja përgatit plan ekonomik për zhvillim të Ballkanit Perëndimor

BASHKE TV

Ganiu: Aksioni i dezinfektimit përfshiu 162 ndërtesa kolektive në territorin e Komunës së Çairit

BASHKE TV
BASHKË.TV