fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

“Reket”, Hoxha: Para drejtësisë dhe ligjeve secili është përgjegjës

“Rasti “Reket” ku akuzohet edhe prokurorja speciale Katica Janeva konfirmon se para drejtësisë dhe ligjeve secili është përgjegjës. Rezultati nga hetimi duhet të bazohet në dëshmi dhe parimin e së drejtës.

Pavarësisht rrjedhës së rastit, qeveria pret nga të gjitha organet përfshi edhe PSP-në luftë të pa kompromisë kundër krimit dhe korrupsionit. Procedurat gjyqësore do të zhvillohen në procedurë të hapur”, deklaroi Muhamet Hoxha, zëdhënës i Qeverisë.

LEXO EDHE:

Grubi në SHBA takon Senatorin Ron Johnson nga komisioni për politikë të jashtme në Senatin Amerikan

BASHKE TV

Mbahet Kuvendi zgjedhor i FR-BDI – së dega Haraçinë!

BASHKE TV

Tronditet sërish Tirana, tërmeti i dytë shkund kryeqytetin

BASHKE TV

Filloi aksioni vjeshtor për pastrim të përgjithshëm në Komunat e Shkupit

BASHKE TV

Çfarë duhet të hash pas lënies së duhanit; ushqimet që pastrojnë organizmin

BASHKE TV

Si mund t’jua shpëtojë jetën tifozllëku i sportit

BASHKE TV
BASHKË.TV