fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

“Reket”, Janeva nesër përball Ruskoskës

Prokurorja Speciale Katica Janeva nesër do të dëshmoj për rastin “Reket”, kjo pasi zëri i saj u dëgjua në bisedat e publikuara mes Bojan Jovanovskit (Boki 13) dhe Orce Kamçevit.

Ftesën që ka marr Jaeva për të martën në orta 10:00 e kanë konfirmuar edhe nga Prokuroria për Krim të Organizuar dhe Korrupsion.

LEXO EDHE:

Qytetarët faleminderues ndaj iniciativës të Kryetarit Merko

BASHKE TV

BE me ndihmë prej katër milion euro për nevoja urgjente mjekësore

BASHKE TV

Ronaldo dhe Messi do të luajnë në një skuadër sezonin e ardhshëm

BASHKE TV

Ganiu: Nënshkruam kontratën për ndërtimin e objektit të ri “Bambi” të kopshtit për fëmijë “Fidani”

BASHKE TV

Varheji: BE-ja përgatit plan ekonomik për zhvillim të Ballkanit Perëndimor

BASHKE TV

Ganiu: Aksioni i dezinfektimit përfshiu 162 ndërtesa kolektive në territorin e Komunës së Çairit

BASHKE TV
BASHKË.TV