fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Rinovimi i objektit Teteks 1&2 të kopshtit për fëmijë “Rinia”

Tetovë, 23 maj 2020 – “Rinovimi i objektit Teteks 1&2 të kopshtit për fëmijë “Rinia”
➡️Fasadimi i objekteve në sipërfaqe 1000 m2
➡️Rregullimi i oborrit me rekuizite dhe lojëra për fëmijë
➡️Ndërrimi i dyerve kryesore
➡️ Vendosja e ndriçimit në oborrin e çerdhes
➡️Ndërrimi i olluqeve
➡️ Vendosja e sistemit të sigurisë (kamerave dhe alarmit)
Investimi total 2.000.000 denarë✅” – thotë Arifi

Për më shumë ndiq linkun:

Rinovimi i objektit Teteks 1&2 të kopshtit për fëmijë “Rinia”➡️Fasadimi i objekteve në sipërfaqe 1000 m2➡️Rregullimi i…

Publiée par Teuta Arifi sur Samedi 23 mai 2020

LEXO EDHE:

MMJPH: Të ruajmë biodiversitetin dhe ekosistemet natyrore në mënyrë që ata të na mbrojnë neve

BASHKE TV

Taravari e mbron Mickovskin

BASHKE TV

Maqedonasit lavdërojnë Taravarin pasi i ofendoi shqiptarët: ”Браво Таравари”

BASHKE TV

MBPEU: Bujqëve, të cilëve u është dhënë leje lëvizjeje me vulën “e përhershme” vazhdojnë të vlejnë edhe për këtë fundjavë të vazhduar karantine

BASHKE TV

BDI: Respektoni masat, shëndeti në rend të parë

BASHKE TV

BDI – Gostivar dënon ashpër shpifjet e Taravarit që ua bëri pronarëve të lokaleve dhe qytetarëve shqiptarë

BASHKE TV
BASHKË.TV