fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Rregullimi i trotoareve në rrugën “Boriski Driç” (video)

Rregullimi i trotoareve në rrugën “Boriski Driç”,

“Trotoar i ri

Ndriçim i ri publik 

Vendosja e pajisjeve urbane 

Vendosja e pajisjes urbane për mbeturina 

#meZ❤️mër” – shprehet Arifi

Për më shumë ndiq linkun:

Trotoar i ri ✅Ndriçim i ri publik ✅ Vendosja e pajisjeve urbane ✅Vendosja e pajisjes urbane për mbeturina ✅#meZ❤️mër

Publiée par Teuta Arifi sur Jeudi 22 août 2019

LEXO EDHE:

Lëvizja BESA në 2018: Asnjëherë koalicion me LSDM (Video)

BASHKE TV

Ministri Ademi nënshkroi Marrëveshjen për bashkëpunim ndërkombëtar me Organizatën Evropiane për Hulumtime Bërthamore (CERN)

BASHKE TV

BDI – dega Saraj, Blerim Bexheti zgjidhet kryetar shtabi

BASHKE TV

KU JETON ALI AHMETI

BASHKE TV

Tani më dhe Drejtoria për siguri të informatave të klasifikuara frymon shqip

BASHKE TV

BDI nuk do ta lejon Selën dhe Gashin që t’i detyrojnë shqiptarët t’ju dërgojnë byrek maqedonasve

BASHKE TV
BASHKË.TV