fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Sejdini: FFM dorëzoi auto-ambulancat në pronësi të përhershme për Spitalin e qytetit të Shkupit

Shkup, 27 prill 2020 – “FFM dorëzoi auto-ambulancat në pronësi të përhershme për Spitalin e qytetit të Shkupit🤝

🗣 Thjesht, ky është momenti dhe koha kur të gjithëve na kujton se shëndeti i njerëzve është më i rëndësishëm së gjithçka.” – thotë Sejdini

https://bit.ly/2VECSLB

Për më shumë ndiq linkun:

🚑 FFM dorëzoi auto-ambulancat në pronësi të përhershme për Spitalin e qytetit të Shkupit🤝🗣 Thjesht, ky është momenti…

Publiée par Muamed Sejdini sur Lundi 27 avril 2020

LEXO EDHE:

Bekim Jashari selam opozitës shqiptare: Mos ma keqpërdorni emrin me të pavërteta! (FOTO)

BASHKE TV

Bushati: Shqiptarët gati ti drejtojnë institucionet e Maqedonisë së veriut

BASHKE TV

Ganiu: Krijojmë vende të reja për prakim me kapacitet prej 170 vendeve

BASHKE TV

Ganiu: Asfaltohen 3500m2 rrugë, në lagjen Saat Kullë

BASHKE TV

Shilegov dhe Dushko, nuk rrespektojnë heshtjen zgjedhore dhe bëjnë presion ( Foto)

BASHKE TV

EKSLUZIVE: Naser Ziberi nuk është pozitiv në COVID-19

BASHKE TV
BASHKË.TV