fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Selami premton dhe realizon rrugën Koliçan i epërm – Uji i Kuq

Agjencia për mbështetje finansiare në bujqësi dhe zhvillim rural dhe Komuna e Studeniçanit ka mbaruar të gjitha procedurat për ndërtimin e rrugës Koliçan i epërm – Uji i Kuq

Selami mes tjerash ka shkruar:

Mjesi Koliçani i epërm dhe Uji i kuq 😊
Dhe oficialisht mbaruan gjitha procedurat rruga mund të fillon !
Zhvillojmë vendet rurale !
Agjencia për mbështetje finansiare në bujqësi dhe zhvillim rural dhe Komuna e Studeniçanit

LEXO EDHE:

Zekolli: BDI është parti shtetformuese; Aleanca, Besa dhe Alternativa janë parti mahallo-jaranike

BASHKE TV

Marin Mema afër Beogradit zbulon dy fshatra shqiptarë

BASHKE TV

Rikthehet Nokia, prodhon telefonin që baterin e mban 1 muaj

BASHKE TV

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

BASHKE TV

Për Sarajin që duam: Blerim Bexheti publikon video nga ndriçimi në Matkë dhe Arnaqi (VIDEO)

BASHKE TV

Xhemaili: RRUGA TETOVË-PRIZREN, Maqedonia e Veriut një hap para Kosovës!

BASHKE TV
BASHKË.TV