fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Selami: Punohet në ndërtimin e rrugës që lidh fshatrat Cerovë dhe Simnicë të Gostivarit!

22 maj 2020 – “Edhe një projekt në rajonin e Pollogut po jep frytë !
🚧Punohet në ndërtimin e rrugës që lidh fshatrat Cerovë dhe Simnicë të Gostivarit!


📍Rruga me gjatësi prej 3.084 metra dhe gjërësi prej 3.5 metra , shuma e projektit është afër 20 milion denar,
✅Projekt i finansuar nga Agjencia për mbështetjefinansiare në bujqësi dhe zhvillim rural dhe Qendra për zhvillim të rajonit planor të Pollogut dhe Komuna e Gostivarit !

✅Zhvillojmë vendet rurale!” – thotë Selami

Për më shumë ndiq linkun:

Edhe një projekt në rajonin e Pollogut po jep frytë !🚧Punohet në ndërtimin e rrugës që lidh fshatrat Cerovë dhe Simnicë…

Publiée par Abdul-Selam Selami sur Vendredi 22 mai 2020

LEXO EDHE:

MMJPH: Të ruajmë biodiversitetin dhe ekosistemet natyrore në mënyrë që ata të na mbrojnë neve

BASHKE TV

Taravari e mbron Mickovskin

BASHKE TV

Maqedonasit lavdërojnë Taravarin pasi i ofendoi shqiptarët: ”Браво Таравари”

BASHKE TV

MBPEU: Bujqëve, të cilëve u është dhënë leje lëvizjeje me vulën “e përhershme” vazhdojnë të vlejnë edhe për këtë fundjavë të vazhduar karantine

BASHKE TV

BDI: Respektoni masat, shëndeti në rend të parë

BASHKE TV

BDI – Gostivar dënon ashpër shpifjet e Taravarit që ua bëri pronarëve të lokaleve dhe qytetarëve shqiptarë

BASHKE TV
BASHKË.TV