fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Selami: Zhvillojmë vendet rurale! Intenzivisht punohet në Rrugën deri në fshatrat Patishka Rekë dhe Drzhillovo!

“Zhvillojmë vendet rurale! Intenzivisht punohet në Rrugën deri në fshatrat Patishka Rekë dhe Drzhillovo.

Projekt I finansuar nga Agjencia për mbështetje finansiare dhe zhvillim rural bashkë me Komunën e Sopishtës.” – shprehet Selami

Për më shumë ndiq linkun:

Zhvillojmë vendet rurale !Intenzivisht punohet në Rrugën deri në fshatrat Patishka Rekë dhe Drzhillovo Projekt I…

Publiée par Abdul-Selam Selami sur Mercredi 9 octobre 2019

LEXO EDHE:

BDI Dega Çair unanimisht propozon Izet Mexhitin për bartës liste në zonën 1

BASHKE TV

Shkup, përfundoi konferenca shkencore për ditën e GJUHËS AMTARE

BASHKE TV

Ish-ushtarët me porosi për Selën: Mos e përmend UÇK-në (FOTO)

BASHKE TV

Ganiu: Gjithmonë në mbështetje të nxënësve dhe studentëve! 

BASHKE TV

Bekteshi: BDI në partneritet vetëm me qytetarët, e pa konkurrencë në spektrin politik shqiptar

BASHKE TV

E PABESUESHME: Në shtëpi ka 1271 telefona të markës “Nokia”, të gjithë funksionojnë (VIDEO)

BASHKE TV
BASHKË.TV