fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Shabani: Bajrami do të falet në xhami. Ora policore do te jete nga ora 11 të dielen deri të marten ne ora 5 e mëngjesit

22 maj 2020 – “Vendim i Qeverisë:
Bajrami do të falet në xhami. Ora policore do te jete nga ora 11 të dielen deri të marten ne ora 5 e mëngjesit.” – thotë Shabani

Vendim i Qeverisë: Bajrami do të falet në xhami.Ora policore do te jete nga ora 11 të dielen deri të marten ne ora 5 e mëngjesit.

Publiée par Lirim Shabani sur Vendredi 22 mai 2020

LEXO EDHE:

MMJPH: Të ruajmë biodiversitetin dhe ekosistemet natyrore në mënyrë që ata të na mbrojnë neve

BASHKE TV

Taravari e mbron Mickovskin

BASHKE TV

Maqedonasit lavdërojnë Taravarin pasi i ofendoi shqiptarët: ”Браво Таравари”

BASHKE TV

MBPEU: Bujqëve, të cilëve u është dhënë leje lëvizjeje me vulën “e përhershme” vazhdojnë të vlejnë edhe për këtë fundjavë të vazhduar karantine

BASHKE TV

BDI: Respektoni masat, shëndeti në rend të parë

BASHKE TV

BDI – Gostivar dënon ashpër shpifjet e Taravarit që ua bëri pronarëve të lokaleve dhe qytetarëve shqiptarë

BASHKE TV
BASHKË.TV