fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

SKANDAL/ ASH – AAA mbi 100 mijë shqiptarët që votuan BDI-në i quajnë kufoma

Aleanca për Shqiptarët dhe Alternativa vazhdojnë të shkojnë drejt humnerës politike .Humbja në zgjedhjet e 15 Korrikut e gjashta me rradhë për Selën i ka futur ato në veprime të verbëra, aq sa për ta ekzistojnë ” shqiptarët ” e partive të tyre ndërsa në vijën e thellë përcarëse ata mundohen që votuesit shqiptarë në rastin konkret të BDI-së ti quajnë kufoma që përbën më shumë se skandal informon ts.

Përmes fotografisë që dëshmon një akt të ulët tregohen anët e errëta të këtij koalicioni .Të frustruar nga humbja me disa mijëra vota diferencë , duan ta quajnë një fitore të tyre për të shpëtuar karierat e tyre politike që mos zaptojnë njerëzit sheshet e protestës kundër tyre për ti larguar nga kreu i partisë.
Sknadali i fundi i tyre shkon deri në atë pikë të ulët sa mbi 100 mijë shqiptarët që votuan BDI-në i quajnë kufoma.ts

LEXO EDHE:

Demokratizimi VS Nacionalizmi: Çfarë humb dhe çfarë fiton Shkupi nga një “Kryeministër shqiptar”

BASHKE TV

Champions dhe Europa League “flasin shqip”, Drita e Xhaka në fush

BASHKE TV

BE-ja miratoi Memorandumin për Mirëkuptim, 160 milion euro për Maqedoninë e Veriut

BASHKE TV

Apple i kërkon aplikacionit me receta gatimi të heqë dardhën nga logoja

BASHKE TV

Moti sot në vendin tonë

BASHKE TV

Takohet sërish Ahmeti dhe Zaev, Ahmeti: Do të krijohet shumica (VIDEO)

BASHKE TV
BASHKË.TV