fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Taravari hup kontrollën: Ofendon gazetarët dhe profesorët

Sekretari gjeneral i ASH-së, Arben Taravari ka vazhduar me ofendimin ndaj gazetarit Furkan Saliut. Taravari përpos ofendimeve në drejtim të gazetarëve ai ka ofenduar edhe profesorët e UJT-së duke lavdëruar gazetarët maqedonas.

Pas këtij ofendimi, ka reaguar menjëherë gazetari Saliu, ku sipas tij, Taravari ka ofenduar një numër të madh të gazetarëve që fillet e tyre i kanë në UT.

Nuk dihet nëse ditëve në vijim do të ragojë edhe SHGM-ja për këto ofendime të Taravarit.ts

LEXO EDHE:

MMJPH: Të ruajmë biodiversitetin dhe ekosistemet natyrore në mënyrë që ata të na mbrojnë neve

BASHKE TV

Taravari e mbron Mickovskin

BASHKE TV

Maqedonasit lavdërojnë Taravarin pasi i ofendoi shqiptarët: ”Браво Таравари”

BASHKE TV

MBPEU: Bujqëve, të cilëve u është dhënë leje lëvizjeje me vulën “e përhershme” vazhdojnë të vlejnë edhe për këtë fundjavë të vazhduar karantine

BASHKE TV

BDI: Respektoni masat, shëndeti në rend të parë

BASHKE TV

BDI – Gostivar dënon ashpër shpifjet e Taravarit që ua bëri pronarëve të lokaleve dhe qytetarëve shqiptarë

BASHKE TV
BASHKË.TV