fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Të gjithë lojtarët e Juventusit rezultuan negativë ndaj Kovid-19

Të gjithë lojtarët e Juventusit janë negativë ndaj Kovid-19, transmeton “Korriere dello Sport”.

Lojtarët iu nënshtruan testeve të mërkurën dhe rezultatet e asnjërit prej tyre nuk janë shqetësuese. Kjo do të lejojë që ekipi të fillojë stërvitjet në grupe më të mëdha në ditët në vijim.

“Biankonerët” ende bëjnë trajnime individuale, ndërsa Bleiz Matuidi dhe Sami Kedira, të cilët ishin në mesin e të infektuarve në fillim të këtij viti, morën pjesë në stërvitjen e djeshme.

Kampionati italian pritet të vazhdojë në gjysmën e dytë të qershorit.

LEXO EDHE:

MMJPH: Të ruajmë biodiversitetin dhe ekosistemet natyrore në mënyrë që ata të na mbrojnë neve

BASHKE TV

Taravari e mbron Mickovskin

BASHKE TV

Maqedonasit lavdërojnë Taravarin pasi i ofendoi shqiptarët: ”Браво Таравари”

BASHKE TV

MBPEU: Bujqëve, të cilëve u është dhënë leje lëvizjeje me vulën “e përhershme” vazhdojnë të vlejnë edhe për këtë fundjavë të vazhduar karantine

BASHKE TV

BDI: Respektoni masat, shëndeti në rend të parë

BASHKE TV

BDI – Gostivar dënon ashpër shpifjet e Taravarit që ua bëri pronarëve të lokaleve dhe qytetarëve shqiptarë

BASHKE TV
BASHKË.TV