fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Teuta Arifi mori pjesë në përvjetorin “Tirana- 100 vite kryeqytet i Shqipërisë”

Kryetarja e Komunës së Tetovës, Teuta Arifi ka marrë pjesë në shënimin e përvjetorit të 100-të të kryeqytetit të Shqipërisë.

“Tirana u bë 100 vjeç! Fantastike mikpritja nga kryetari Veliaj. ‘Unioni i Bashkive Shqiptare’ tashmë me projekte konkrete. Shumë shpejtë Tuzi nikoqir do të vijojë me aktivitetet e agjendës së ‘Unionit të Bashkive Shqiptare në Rajon’”, ka shkruar Arifi në profilin e saj në Fejsbuk.

“Urime Tiranë! Ishe, je dhe do të jesh gjithmonë mbështetja e gjithë shqiptarëve jashtë trojeve shqiptare”, shkruan mes tjerash, Teuta Arifi, kryetare e Tetovës.

LEXO EDHE:

Bekteshi: Me pakon e katërt të masave përmes mbështetjes së drejtpërdrejtë financiare do t’i mbështesim qytetarët dhe sektorët më të prekur

BASHKE TV

Bekteshi: Kompania gjermane ‘Franc Kiel’ do të investoj 3,5 milion euro në fabrikën e re për prodhimin e ulëseve të trenave në zonën industriale në Tetovë

BASHKE TV

Ahmeti takoi ambasadorin e Kosovës Gjergj Dedaj

BASHKE TV

Moti sot në vendin tonë

BASHKE TV

Moti sot në vendin tonë

BASHKE TV

Publikohet marrëveshja politike dhe ekonomike e arritur në Shtëpinë e Bardhë

BASHKE TV
BASHKË.TV