fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Tubim i BDI-se ne Sheshin “Skenderbeu” ne Shkup

Në kuadër të fushatës për Zgjedhjet presidenciale 2019, Bashkimi Demokratik për Integrim sot (e Martë 16.04.2019) do të mbajë Tubim me qytetarët e Komunës së çairit.

Tubimi do të mbahet në ora 18.00 në Sheshin “Skënderbeu”- në Shkup

LEXO EDHE:

Pyetje deputetësh/ Mexhiti: Ja 3 pyetjet e mia që ia parashtrova ekzekutivit të BDI-së

BASHKE TV

Bekim Rexhepi: Përfundoi ekspropriimi i pronave në autostradën Shkup-Bllacë

BASHKE TV

ALI AHMETI DHE HYDAJET HYSENI DY SEKRETARËT ORGANIZATIV MË TË MËDHENJ TË LËVIZJES

BASHKE TV

ALI AHMETI DOCTOR HONORIS CAUSA I UNIVERSITETIT TË TETOVËS

BASHKE TV

ALI AHMETI FIGURË UNIKALE E KOMBIT

BASHKE TV

ALI AHMETI DEKOROHET DOCTOR HONORIS CAUSA I UNIVERSITETIT TË TETOVËS

BASHKE TV
BASHKË.TV