fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

TV21 mëson, zyrtarisht fillojnë bisedimet mes partive fituese

TV21 mëson se kanë filluar formalisht bisedimet në mes të partive fituese në zgjedhjet parlamentare të 15 korrikut.

Më përpara kishte zëra se partitë fituese veç më kanë nisur negociatat për formimin e Qeverisë, por sot burime nga të dyja partitë fituese konfirmojnë për TV21 se këtë prej sot do ta bëjnë edhe formalisht.

Më shumë detaje do të mësoni gjatë orëve në vazhdim./tv21

LEXO EDHE:

Demokratizimi VS Nacionalizmi: Çfarë humb dhe çfarë fiton Shkupi nga një “Kryeministër shqiptar”

BASHKE TV

Champions dhe Europa League “flasin shqip”, Drita e Xhaka në fush

BASHKE TV

BE-ja miratoi Memorandumin për Mirëkuptim, 160 milion euro për Maqedoninë e Veriut

BASHKE TV

Apple i kërkon aplikacionit me receta gatimi të heqë dardhën nga logoja

BASHKE TV

Moti sot në vendin tonë

BASHKE TV

Takohet sërish Ahmeti dhe Zaev, Ahmeti: Do të krijohet shumica (VIDEO)

BASHKE TV
BASHKË.TV