fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Visar Ganiu uron Ditën e Zjarrëfikërisë

Shkup, 20 maj 2020 – Të nderuar pjestarë të ekipeve zjarrëfikëse, më lejoni në emrin tim dhe në emër të qytetarëve të Çairit, të ju uroj Ditën e Zjarrëfikësve, pra ditën tuaj.


Duke ju uruar, dua të ju faleminderoj për punën plot përkushtim dhe sakrificë të cilën e bëni në shërbim të qyetetit dhe qyetetarëve, gjithmonë!
Me plot bindje ju them se, Ju jeni heronjtë tanë dhe jeni hallkë e rëndësishme e jetës së sigurtë të cilën po përpiqemi bashkë ta garantojmë!

Urime,
Visar Ganiu-Kryetar i Komunës së Çairit

Të nderuar pjestarë të ekipeve zjarrëfikëse, më lejoni në emrin tim dhe në emër të qytetarëve të Çairit, të ju uroj…

Publiée par Visar Ganiu – Faqja zyrtare sur Mercredi 20 mai 2020

LEXO EDHE:

MMJPH: Të ruajmë biodiversitetin dhe ekosistemet natyrore në mënyrë që ata të na mbrojnë neve

BASHKE TV

Taravari e mbron Mickovskin

BASHKE TV

Maqedonasit lavdërojnë Taravarin pasi i ofendoi shqiptarët: ”Браво Таравари”

BASHKE TV

MBPEU: Bujqëve, të cilëve u është dhënë leje lëvizjeje me vulën “e përhershme” vazhdojnë të vlejnë edhe për këtë fundjavë të vazhduar karantine

BASHKE TV

BDI: Respektoni masat, shëndeti në rend të parë

BASHKE TV

BDI – Gostivar dënon ashpër shpifjet e Taravarit që ua bëri pronarëve të lokaleve dhe qytetarëve shqiptarë

BASHKE TV
BASHKË.TV