fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Xhemaili: Shipkovica ka rrëndësi të veçant në historikun e zhvillimeve politike dhe kombëtare!

“Sot në Shipkovicë të Tetovës bëmë hapjen solemne të sallës sportive. Së bashku me Liderin Ahmeti, zv.Kryeministrin Duraku, Kryetaren e Komunës znj. Teuta Arifi si edhe shumë koleg ministra dhe banorë të këtij fshati.

Shipkovica ka rrëndësi të veçant në historikun e zhvillimeve politike dhe kombëtare. Lideri ynë u zotua para banorve të Shipkovicës që interesimi për mirëqenien e banorve të këtij fshati nuk do mungoj.

Ne punojmë që Malësisë së Sharrit ti ofrojm kushte të mira për jetesë një ndër to është edhe ndërtimi i kësaj salle.” – thotë Xhemaili

Për më shumë ndiq linkun:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1482626135223080&id=335924619893243

LEXO EDHE:

BDI Dega Çair unanimisht propozon Izet Mexhitin për bartës liste në zonën 1

BASHKE TV

Shkup, përfundoi konferenca shkencore për ditën e GJUHËS AMTARE

BASHKE TV

Ish-ushtarët me porosi për Selën: Mos e përmend UÇK-në (FOTO)

BASHKE TV

Ganiu: Gjithmonë në mbështetje të nxënësve dhe studentëve! 

BASHKE TV

Bekteshi: BDI në partneritet vetëm me qytetarët, e pa konkurrencë në spektrin politik shqiptar

BASHKE TV

E PABESUESHME: Në shtëpi ka 1271 telefona të markës “Nokia”, të gjithë funksionojnë (VIDEO)

BASHKE TV
BASHKË.TV